Proč byste svou firmu měli svěřit profíkům přes SEO


V naprosté většině případů ale nevíte, komu chcete svou firmu svěřit. Nacházíme se v době, kdy se za profesionála vydává každý, který viděl, jak se optimalizace pro vyhledavače dělá, jenom z vlaku, a už se považuje za génia. Proto nezapomeňte, kde žádáte o pomoc a komu důvěřujete. Vždycky věřte klientům SEO společnosti, se kterou chcete pracovat. Držte se recenzí, požadujte výsledky.

google

  • Výsledky by se měly dostavovat pomalu, ale neustále
  • Statistika by měla stoupat, ale nečekejte přes noc stovky návštěv denně
  • Správa vašeho webu projde mnoha úpravami
  • Všechno se bude podvolovat nejenom vyhledávání a lepšímu listování, ale také podle toho, jaké potřeby má váš potenciální klient
  • Všechno musí být přehledné a rychlé

Jak poznáte, že jste si zvolili tu správnou společnost?

  1. Po lopatě

Mnoho firem spoléhá na to, že y tomu vůbec nerozumíte, a tak nemáte jinou možnost než agentuře věřit. Zahrnou vás cizími termíny, budou se vykrucovat a popisovat vám detaily, které bez vzdělání a zkušeností nemáte šanci pochopit? Pak jste naletěli bezmála podvodníkům. Agentura by vám měla vysvětit, co dělá, po lopatě, jednoduše a zcela zřetelně. Ujistit se, že všechno chápete, víte, co se chystají dělat a proč.

aplikace

  1. Žádné reporty a ticho po pěšině

Agentura s vámi musí mluvit. Neustále se na něco ptát, doptávat se, ujišťovat, přetvářet, informovat vás, ale také se ptát na různé věci ohledně vaší firmy. Je důležité odevzdávat komplexní a perfektně provedené analýzy, abyste se mohli přesvědčit, že investujete na správném místě do správné věci. Agentura s vámi musí komunikovat a dodržovat termíny, které jste si vytyčili, přes to zkrátka vlak nejede.
Pokud s vámi agentura nekomunikuje, neozývá se a tají vám své další klienty, máme pro vás smutnou zprávu. Naletěli jste. Dobře si prověřte firmu, se kterou chcete spolupracovat.

Proč byste svou firmu měli svěřit profíkům přes SEO
2.9 (57.5%)8