Genetické vyšetření zažene všechny vaše obavy

.

Plánovat si to, že založíte rodinu je velký krok, který by nikdy neměl být neuvážený. Je potřeba se zamyslet už dopředu nad tím, jaká jsou možná rizika a připustit si, že ne vždy probíhá vše naprosto hladce. Buďte i vy připraveni a podstupte genetické vyšetření, které vám pomůže ujasnit si vaše myšlenky a obavy z toho, jestli bude vše v pořádku.
ultrazvuk v těhotenství.jpg

Vyšetření v těhotenství

Ještě před několika lety ženy neměly tu možnost, která se jim nabízí dnes – v podobě screeningu v těhotenství, které je ještě na počátku. Toto genetické vyšetření je důležité hned z několika důvodů:
–       zjistí všechny případné vývojové vady, které by vaše děťátko mohlo mít
–       ubezpečí rodiče v tom, že vše bude v době gravidity probíhat – jak má
–       poskytne ještě nenarozeným dětem, možnost napravit jisté nemoci ještě v břiše matky
–       pomáhá předcházet tomu, že rodiče nebudou na situaci po porodu, díky malým informacím připraveni, ale naopak, připraví je na to, že i v případě problémů, to můžou zvládnout
Řádné vyšetření genů dítěte, které je na začátku své dlouhé cesty k tomu, aby přišlo na tento svět, je zpoplatněné, ale i proplacené zdravotní pojišťovnou. Což se počítá jako velká výhoda a podněcuje budoucí rodičky k tomu, aby ho za všech okolností podstoupily. Protože vůbec není na škodu!
mikroskop a dna.png

.

Genetické testy v případě vážné nemoci

Jestli se ve vaší rodině nebo rodině vašeho partnera vyskytlo úmrtí způsobené vážnou nemocí, zajít si na vyšetření genetických testů https://www.chartera.cz/neriskujte-a-nevahejte-podstoupit-geneticke-vysetreni/, by pro vás měla být samozřejmost. Ať už se jedná o rakovinu, trombózu nebo jiná dědičná onemocnění, existuje nemalé procento, že postihne i vás nebo dokonce vaše budoucí potomky. Mít jistotu v tom, že se vám takové riziko vyhne, získáte pouze díky genetice, která včas odhalí to, že můžete mít v životě problémy, které bude v jisté chvíli už pozdě řešit.
zkumavky na odběr krve.jpg

Udělejte si proto čas a věnujte vašemu zdraví pozornost, aby vám to mohlo později vrátit v podobě dlouhého, zdravého a čilého života, ve kterém si budete užívat přítomnost a štěstí vašich dětí.

Genetické vyšetření zažene všechny vaše obavy
3.8 (75.38%)13
.